Koncert na Púti zaľúbených 2010

Najbližší koncert kapely, na stránke ktorej práve teraz trávite svoj čas sa uskutoční v Šaštíne. Bude súčasťou celoslovenského stretnutia s názvom Púť zaľúbených v termíne 12.-14. februára 2010. Jej tohtoročná téme je "Malé veci s veľkou láskou". Viac informácií o akcii nájdete na webstránke púte. Koncert 30tri je naplánovaný na piatok 12.2. so začiatkom o 20:00.

Koncerty v Ružomberku a Prievidzi

V novembri má kapela 30tri na pláne odohrať 2 koncerty. Východu sa tentokrát neušlo nič. Prvý koncert sa uskutoční v 11. novembra v Ružomberku. Začiatok je naplánovaný ja 20:00. Po kapele 30tri budú pokračovať Jeno´s Brothers. Všetko sa to uskutoční v Aule Ján Pavla II.

Niečo vyše týždňa potom navštívime Prievidzu. Koncert začína o 18:00 vo farskom kostole a koná sa 20. novembra vrámci týždňa cirkvi pre mladých. Tešíme sa na Vás.

30tri v Poltón klube TV Lux

TV LUX: Skupinu 30tri sme zaregistrovali v súvislosti s posledným albumom pesničkára kapucína Michala Hirka. Vedie ju jeho mladší brat Lukáš a stále výraznejšie zasahuje do diania na slovenskej gospelovej scéne. Hosťom Mikiho Michelčíka v Poltón klube TV Lux bola 30.septembra 2009 kapela 30tri. Máme nejaké fotky, záznam relácie nájdete vo videoarchíve.

 

TV Lux: Doma v kultúre a Hirkovci o Bodke

Mišo a Lukáš Hirkovci boli 12.marca 2009 hosťami v TV Lux v relácii Doma v kultúre. Rozprávalo sa o ich novom CD Bodka, dokumentárnom cykle z Mišovej dielne vyrábanom práve pre TV Lux "K ako kapucín", o Lukášových hudobných a intrnetových projektoch, o projekte paterpio.sk a mnohom inom... Záznam relácie nájdete samozrejme aj vo videoarchíve.

Náznak - videoklip

Na Veľkú noc sa na televíznej obrazovke prvý krát objavil náš nový videoklip (Michal a Lukáš Hirko & 30tri) k piesni Náznak. Pieseň bola zaradená ako novinka v gospelovej hitparáde Poltón vysielanej na Slovenskej televízií na Dvojke. Touto cestou zároveň prosíme a ďakujeme všetkým za každý hlas, ktorý ste nám poslali na www.polton.sk :-) Klip nájdete vo videoarchíve