Novinky

Nový singel ČIARY aj s live klipom

Napísal užívateľ Lukáš Hirko.

Konečne! Trvalo to dlhšie, než sme všetci čakali, ale oplatilo sa. Nový singel ČIARY, navyše s live klipom, užívajte :) Veľká vďaka TV Lux za video a Peťovi Jakabovi a Sinus Records za zvuk

Očakávajte pozdrav zo štúdia

Napísal užívateľ Lukáš Hirko.

Ešte v tomto mesiaci by sme radi pustili von dva single. Pre tých, ktorí na naše koncerty pravidelne chodievate, nepôjde o nič neznáme. Ak našu tvorbu ešte úplne nepoznáte, pre vás to bude novinka. Či už tak alebo onak, máte sa na čo tešiť.

Oddychové leto 2014

Napísal užívateľ Lukáš Hirko.

Akosi nás nieje počas tohto leta vidieť. Zo všetkých uhlov pohľadu je to náročný rok: pracovný rodinný, hudobný... Rozhodli sme sa toto leto tak trochu vypustiť (aj tak sa to nepodarilo úplne), no nebojte sa, hrávame stále ďalej a budúci rok vám to všetko vynahradíme. A možno už aj túto jeseň. Ale pssst :) V kapele sa nezmenilo nič okrem jedného prírastku. Daniel Gašpierik sa stal oficiálnym manažérom a my veríme, že aj jeho zásluhou budeme mať k vám opäť o čosi bližšie. Ak ste sa s nami dobre zabávali v Námestove na Verím Pane a chceli by ste zas, pozývame vás do Prievidze, kde máme zhruba v polovici augusta naplánovaný ešte jeden letný koncert. Unplugged, no bude stáť za to.

Vianoce na Terase

Napísal užívateľ Lukáš Hirko.

December sa pomaly prehupne do svojej druhej polovice a predvianočná atmosféra dáva čoraz viac najavo, že najkrajšie sviatky roka tu sú čo nevidieť. Ak z nej chcete trochu nasať aj vy, skvelou príležitosťou sú tradičné vianočné stánky. Ak sa v piatok 12. decembra o 16:30 rozhodnete pre tie pred Galérkou, zahrá vám aj kapela 30tri.

Hymna k roku viery

Napísal užívateľ Lukáš Hirko.

Stopy v piesku je názov hymny roku viery, ktorý síce o chvíľu končí, no stihlo sa. Hlavnou myšlienkou bolo skĺbiť spevákov známych gospelových kapiel z východného Slovenska. Na nahrávke tak môžete identifikovať Petra Debnára (Raindown), Lukáša Hirka (30tri), Jozefa Bubnára (S2G Band), Petra Milenkyho, Laca Urbana (Good Fancy) a Lukáša Jeňa (Jenos Brothers) Autorkou textu je Silvia Kaščáková. Pieseň zároveň čaká na vašu podporu v gospelparáde rádia Lumen. Viac o projekte tu.