Čo bolo, je a čo bude

Táto rock-popová kapela vznikla v rámci nahrávania albumu Bodka, ktorý je výsledkom internetového projektu www.30tri.sk. Projekt štartoval pod hlavičkou Kapucíni & Stalney, ukončil sa však ako sólový projekt Michala a Lukáša Hirka. Kapela koncertuje bez Michala Hirka, ktorý sa tohto času intenzívnejšie venuje filmovému umeniu.

Internetový projekt rozbehol už bývalý člen kapely Kapucíni & Stalney Michal Hirko, keď mal 33 rokov. Pôvodne mal z neho vzniknúť nový album spomínanej gospelovej kapely. Na webovú stránku postupne pribúdali jednoducho nahraté demoverzie skladieb členov kapely a niktorývh hostí (Lukáš Hirko a iní kapucíni). Po sčítaní hlasov sa zistilo, že na CD sa dostali iba piesne Michala a Lukáša Hirka. Musela sa teda nájsť iná forma prezentácie tohto CD. Bodkou sa to malo skončiť.

Po miernom nátlaku zo strany fanúšikov a naším nadšením z CD sme sa rozhodli, že budeme fungovať ďalej. Názov kapely vyplynul z názvu projektu. Hráme dodnes a v žiadnom prípade toho ešte nemáme dosť, pracujeme stále na nových veciach. Tešíme sa na každý koncert, na každé stretnutie s fanúšikmi. Na koncertoch sa popri kultúrnom rozmere a dávke dobrej hudby a zábavy snažíme (nie len) mladým ľuďom sprostredkovať zdravé kresťanské hodnoty.

Na leto roku 2012 sme si naplánovali podstatne viac koncertov než po minulé roky. Po veľmi dlhom čase by sme tiež radi pre vás vyprodukovali, preto sa môžete tešiť aj na nejaké to céééédééé.