Koncert s hviezdami na základnej škole

Skúsili sme si opäť niečo nové. Síce v mierne oklieštenej zostave bez elektrickej gitary a klávesov, no o to srdečnejšie... Koniec novembra na Základnej škole Ľudovíta Fullu v Košiciach patril internej školskej speváckej súťaži Pop Star 2011. Malé hviezdy pracovito cvičili a my sme im "na ostrej" trochu pomohli s podkladmi. Po odspievaní všetkých detských čísel sme samozrejme niečo zahrali aj my, no to nebolo to najpodstatnejšie. Tento deň patril malým odvážnym hviezdam z 5. až 7. ročníka. Pozrite si foto...

Čaviareň live

Televízia Lux nás pozvala na nakrúcanie relácie Čaviareň Live v Prešove. Piesňami sme sprevádzali rozhovory na tému putovanie. Reláciu si môžete pozrieť vo videoarchíve. Príjemne nás potešili fanúšikovia, ktorí sa zmobilizovali veľmi rýchlo, hoci pozvanie prišlo na poslednú chvíľu.

AdonaiFest 2011

...v niečom sa história opakuje, v niečom je stále jedinečná. Čas neúprosne beží a my dnes už naisto vieme, že v sobotu 24. septembra 2011 by sa mal na tradičnom sídliskovom mieste uskutočniť ďalší ročník "panelákového" festivaluADONAI FEST... Niektoré skupiny tu budú prvýkrát, v prípade iných sa história bude opakovať. To všetko však bude prepletené určite srdečnou atmosférou, nadšenými hudobnými výkonmi a pevne veríme, že aj pekným počasím. Nenechajte si teda ujsť vystúpenia kapiel Soren, The Sain, Kéfas, Fuga, 30tri, S2G band, Peter Milenky band a Slnovrat.

Nový singel "On je živý"

Od Veľkej noci máte možnosť v slovenských a českých kresťanských rádiách počuť nový singel kapely 30tri ON JE ŽIVÝ (nájdete vo videoarchíve). Momentálne sa uchádza o vašu priazeň aj v Gospelparáde Rádia Lumen. Potešíme sa teda každému jednému vášmu hlasu (hlasujte tu), ktorým nás posuniete o čosi vyššie. Pieseň sa štýlovo trochu líši od tých predchádzajúcich, nakoľko je zároveň aj oficiálnou v hymnou Medzinárodného stretnutia mladých s rovnomenným názvom On je živý.

Pozdvihni svoj hlas v Tužine

Srdečne Vás pozývame na piaty ročník gospelového festivalu  Pozdvihni svoj hlas, ktorý sa uskutoční dňa 26.2.2011 v Tužine. Už po piaty krát sa v tužinskom kultúrnom dome rozoznejú tóny piesní, oslavujúcich nekonečnú Božiu lásku. Festival začne  o 13.30 hod. sv. omšou v kostole sv. Jakuba, ktorú bude hudobne doprevádzať Krkafce z Čerenian a Jambo zo Zemianskych Kostolian. Po sv. omši bude festival pokračovať v kultúrnom dome, kde spoločne budú chváliť Pána: Zbor sv. Jakuba, Zabudnutí, Križiaci, 30tri, sestra Eliška, eSPé... Festivalom nás bude sprevádzať moderátor rádia Lumen Peter Kršiak. Na všetkých účastníkov okrem duchovného povzbudenia a príjemnej muziky čakajú aj pekné ceny v tombole. Tak príďte stráviť sobotne poobedie povzbudením duše v prítomnosti toho, na ktorého slávu zaznejú tóny piesní.