Festival pod věží - Zlín

Festival pod věží je přehlídka hudebních skupin z České a Slovenské republiky hrajících vlastní tvorbu opírající se o hodnoty křesťantsví. Koná se každoročně na ploše před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. Je starším sourozencem festivalu Maják na Slovensku. Je zdarma. Ročníky 2008 - 2010 jsou součástí projektu Historie a současnost česko - slovenského gospelu...

Info na www.festivalpodvezi.cz

Breakfestival v Červenom Kláštore

„Nestíham....., ponáhľam sa, nemám čas....., stres..., náhlenie....., stiesňujúce termíny....,“ to sú slová, ktoré často používame na vyjadrenie toho pocitu zo života, ktorý väčšina ľudí dnes charakterizuje. Tempo doby nás ťahá so sebou. Už sa ani nezamýšľame čo je viac, alebo menej podstatné v našom živote. Si s tým spokojný/á? Ak ťa rýchlosť  dnešného života oslabuje, ponúkame ti jedinečný zážitok. Pribrzdi tempo, zastav sa, pouvažuj, popozeraj sa lepšie okolo seba, zamysli sa nad sebou. Aby si náhodou svojím zhonom, celý život nevedomky neutekal sám pred sebou... Zastav sa teda – DAJ SI PAUZU! Príď  12. júna do Červeného kláštora na Breakfestival...

Koncert v Košiciach na Hlavnej

Kapela 30tri vystúpi v Košiciach ako súčasť programu Dňa rodiny 2010. Stretneme sa v sobotu 8. mája na Hlavnej ulici pri Dolnej bráne o 19:00. Hodinu predtým vystúpi kapela Anastasis.

Kultúrno-spoločenský program pre rodiny a prezentácia košických prorodinných organizácií

Čas: 11.30 – 20.00 - Miesto: Hlavná ulica,pri Dolnej bráne - Moderuje: Vladimír Seman

Účinkujú: * Jeno´s Brothers,* DFS Hanička,* Komajota,* Marián Bango s manželkou,* sólisti Štátneho Divadla Tatiana Paľovčíková – Paládiová , Marián Lukáč a František Balún,* FS Kalvarčan,* autogramiáda spisovateliek Gabriela Futová a Anna Nečová* a ďalšie osobnosti košického kultúrno-spoločenského života.

15.00 Verejné VYHLÁSENIE pri príležitosti DŇA RODINY

Viac iínformácii o podujatí získate na www.denrodiny.sk

Klip na "Čas" hotový a nasadený v Poltóne

Nový klip kapely 30tri k piesni Čas je hotový. 3.marca bol nasadený v gospelovej hitparáde Slovenskej televízie Poltón. Klip má spád, je pružný, svieži. Nečudo, veď sme si pri ňom užili aj veľa zábavy. Posúďte sami. Videoklip nájdete vo videoarchíve. Ak sa rozhodnete, že ho chcete podporiť aj svojim hlasom, môžte hlasovať v hitparáde Poltón (aj v ďalších kolách :) Kapela 30tri vám ďakuje za každý jeden hlas.

Točíme klip na "Čas"

A vlastne už ho striháme. A vlastne ani nie my. Pobyt v Šaštíne v čase keď sa konala Púť zaľúbených, na ktorej sme si radi zahrali, sme využili aj iným spôsobom. Na Pezinskej Babe v krásnom zasneženom prostredí plnom lyžiarov sme natočili materiál,z ktorého by sa mal vykľuť nový videoklip na spomínanú pieseň z albumu Bodka. Celá akcia prebiehala v až príliš uvoľnenej atmosfére :) a všetci sme sa úžasne v bavili.Klip by sa mal v krátkom čase objaviť v gospelovej hitparáde STV Poltón. Včas oznámime :)