Bartolomej: Skupina 30tri vystúpi v Prievidzi

V rámci programu usporiadaného pri príležitosti Týždňa cirkvi pre mládež vystúpi v Prievidzi gospelová skupina 30 tri. Jej koncert sa uskutoční v piatok 20. novembra o 18:00 vo farskom kostole.

Tým, ktorí poznajú skupinu Kapucíni a jedného z jej dlhoročných členov, Michala Hirku, určite nie je názov 30tri neznámy. Táto kapela totiž približne pred troma rokmi spustila na internete projekt, výsledkom ktorého malo byť nahranie albumu presne podľa „gusta“  svojich poslucháčov. Na stránke www.30tri.sk si užívatelia internetu mohli vypočuť viacero skladieb, spomedzi ktorých mali možnosť  vybrať tie najlepšie a zároveň za ne hlasovať. Najúspešnejšie piesne sa mali nahrať a vydať na oficiálnom CD nosiči...

Koncert na Púti zaľúbených 2010

Najbližší koncert kapely, na stránke ktorej práve teraz trávite svoj čas sa uskutoční v Šaštíne. Bude súčasťou celoslovenského stretnutia s názvom Púť zaľúbených v termíne 12.-14. februára 2010. Jej tohtoročná téme je "Malé veci s veľkou láskou". Viac informácií o akcii nájdete na webstránke púte. Koncert 30tri je naplánovaný na piatok 12.2. so začiatkom o 20:00.

Koncerty v Ružomberku a Prievidzi

V novembri má kapela 30tri na pláne odohrať 2 koncerty. Východu sa tentokrát neušlo nič. Prvý koncert sa uskutoční v 11. novembra v Ružomberku. Začiatok je naplánovaný ja 20:00. Po kapele 30tri budú pokračovať Jeno´s Brothers. Všetko sa to uskutoční v Aule Ján Pavla II.

Niečo vyše týždňa potom navštívime Prievidzu. Koncert začína o 18:00 vo farskom kostole a koná sa 20. novembra vrámci týždňa cirkvi pre mladých. Tešíme sa na Vás.

30tri v Poltón klube TV Lux

TV LUX: Skupinu 30tri sme zaregistrovali v súvislosti s posledným albumom pesničkára kapucína Michala Hirka. Vedie ju jeho mladší brat Lukáš a stále výraznejšie zasahuje do diania na slovenskej gospelovej scéne. Hosťom Mikiho Michelčíka v Poltón klube TV Lux bola 30.septembra 2009 kapela 30tri. Máme nejaké fotky, záznam relácie nájdete vo videoarchíve.

 

TV Lux: Doma v kultúre a Hirkovci o Bodke

Mišo a Lukáš Hirkovci boli 12.marca 2009 hosťami v TV Lux v relácii Doma v kultúre. Rozprávalo sa o ich novom CD Bodka, dokumentárnom cykle z Mišovej dielne vyrábanom práve pre TV Lux "K ako kapucín", o Lukášových hudobných a intrnetových projektoch, o projekte paterpio.sk a mnohom inom... Záznam relácie nájdete samozrejme aj vo videoarchíve.